B72540E1140S262
EPCOSEPCOS
B72540E1140S262 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B72540E1140S262
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka VARISTOR 24.5V 1.2KA 2220
Podatkovni listi: B72540E1140S262.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B72540E1140S262
Številka dela B72540E1140S262 Proizvajalec EPCOS
Opis VARISTOR 24.5V 1.2KA 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81534 pcs Podatkovni list B72540E1140S262.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 24.5V Napetost Varistorja (Min) 20.83V
Napetost Varistorja (Max) 28.18V Serija Automotive, AEC-Q200
Paket / primer 2220 (5750 Metric) Druga imena CT2220S14BAUTOG
CT2220S14BAUTOG-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount, MLCV Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 16V Največji AC volt 14V
Energija 5.8J natančen opis 24.5V 1.2kA Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2220 (5750 Metric)
Tok - napetost 1.2kA Zmogljivost @ Pogostost 9500pF @ 1kHz