B72547G3200K038
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B72547G3200K038
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka VARISTOR 33V 1.2KA RADIAL
Podatkovni listi: B72547G3200K038.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B72547G3200K038
Številka dela B72547G3200K038 Proizvajalec EPCOS
Opis VARISTOR 33V 1.2KA RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75121 pcs Podatkovni list B72547G3200K038.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 33V Napetost Varistorja (Min) 29.7V
Napetost Varistorja (Max) 36.3V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
Druga imena 495-77000-2
B72547G3200K 38
B72547G3200K038-ND
B72547G3200K38
B72547G3200K38-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 26V
Največji AC volt 20V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 7.8J natančen opis 33V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Radial
Tok - napetost 1.2kA Zmogljivost @ Pogostost 1µF @ 1kHz