B72580V0400K062
EPCOSEPCOS
B72580V0400K062 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B72580V0400K062
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka VARISTOR 68V 500A 1812
Podatkovni listi: B72580V0400K062.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B72580V0400K062
Številka dela B72580V0400K062 Proizvajalec EPCOS
Opis VARISTOR 68V 500A 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 113736 pcs Podatkovni list B72580V0400K062.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 68V Napetost Varistorja (Min) 61.2V
Napetost Varistorja (Max) 74.8V Serija -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 1812 (4532 Metric)
Druga imena 495-77187-6 delovna temperatura -
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount, MLCV
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 56V
Največji AC volt 40V Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 4.8J
natančen opis 68V 500A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1812 (4532 Metric) Tok - napetost 500A