B72587G3200K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B72587G3200K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka VARISTOR 33V 800A RADIAL
Podatkovni listi: B72587G3200K000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B72587G3200K000
Številka dela B72587G3200K000 Proizvajalec EPCOS
Opis VARISTOR 33V 800A RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5659 pcs Podatkovni list B72587G3200K000.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 33V Napetost Varistorja (Min) 29.7V
Napetost Varistorja (Max) 36.3V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
Druga imena B72587G3200K
B72587G3200K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 26V
Največji AC volt 20V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 3.0J natančen opis 33V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Radial
Tok - napetost 800A Zmogljivost @ Pogostost 1µF @ 1kHz