B72590E8140S160
EPCOSEPCOS
B72590E8140S160 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B72590E8140S160
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka VARISTOR 28V 2A 0402
Podatkovni listi: B72590E8140S160.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B72590E8140S160
Številka dela B72590E8140S160 Proizvajalec EPCOS
Opis VARISTOR 28V 2A 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 852992 pcs Podatkovni list B72590E8140S160.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 28V Napetost Varistorja (Min) 22.4V
Napetost Varistorja (Max) 33.6V Serija Automotive, AEC-Q200
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount, MLCV
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 16V
Največji AC volt 14V Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 28V 2A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0402 (1005 Metric)
Tok - napetost 2A Zmogljivost @ Pogostost 10pF @ 1MHz