B72812Q1120S160
EPCOSEPCOS
B72812Q1120S160 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B72812Q1120S160
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka VARISTOR
Podatkovni listi: B72812Q1120S160.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B72812Q1120S160
Številka dela B72812Q1120S160 Proizvajalec EPCOS
Opis VARISTOR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 301257 pcs Podatkovni list B72812Q1120S160.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 26V Napetost Varistorja (Min) 20.8V
Napetost Varistorja (Max) 31.2V Serija Automotive, AEC-Q200
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0508 (1220 Metric)
Druga imena 495-76494-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount, MLCV
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 12V
Največji AC volt 10V Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija -
natančen opis 26V 5A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0508 (1220 Metric) Tok - napetost 5A
Zmogljivost @ Pogostost 10pF @ 1MHz