B78108E1683J000
EPCOSEPCOS
B78108E1683J000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B78108E1683J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 68UH 780MA 900 MOHM TH
Podatkovni listi: B78108E1683J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B78108E1683J000
Številka dela B78108E1683J000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 68UH 780MA 900 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 372371 pcs Podatkovni list B78108E1683J000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija BC+
Ocene - Q @ Frek 45 @ 796kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 495-6948-2
B78108E1683J
B78108E1683JV3
BB78108E1683JV3
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 68µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 6.5MHz natančen opis 68µH Unshielded Wirewound Inductor 780mA 900 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 900 mOhm Max Trenutna ocena 780mA
Tok - nasičenost 720mA