B78108S1394J000
EPCOSEPCOS
B78108S1394J000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B78108S1394J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 390UH 180MA 7 OHM TH
Podatkovni listi: B78108S1394J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B78108S1394J000
Številka dela B78108S1394J000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 390UH 180MA 7 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 403704 pcs Podatkovni list B78108S1394J000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija BC
Ocene - Q @ Frek 70 @ 796kHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Axial
Druga imena 495-5566-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz
Induktivnost 390µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 2.4MHz natančen opis 390µH Unshielded Wirewound Inductor 180mA 7 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 7 Ohm Max Trenutna ocena 180mA