B78108S1562K000
EPCOSEPCOS
B78108S1562K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B78108S1562K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 780MA 380 MOHM
Podatkovni listi: B78108S1562K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B78108S1562K000
Številka dela B78108S1562K000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 5.6UH 780MA 380 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 419662 pcs Podatkovni list B78108S1562K000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija BC
Ocene - Q @ Frek 60 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 495-5571-2
B78108S1562K
B78108S1562K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz
Induktivnost 5.6µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 85MHz natančen opis 5.6µH Unshielded Wirewound Inductor 780mA 380 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 380 mOhm Max Trenutna ocena 780mA