B78148E1683J000
EPCOSEPCOS
B78148E1683J000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B78148E1683J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 68UH 780MA 900 MOHM TH
Podatkovni listi: B78148E1683J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B78148E1683J000
Številka dela B78148E1683J000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 68UH 780MA 900 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 444760 pcs Podatkovni list B78148E1683J000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija BC+
Ocene - Q @ Frek 45 @ 796kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
Druga imena 495-6967-2
B78148E1683J
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 68µH Višina - sedež (maks.) 0.453" (11.50mm)
Frekvenca - Samozadostna 6.5MHz natančen opis 68µH Unshielded Wirewound Inductor 780mA 900 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 900 mOhm Max Trenutna ocena 780mA
Tok - nasičenost 720mA