B78148S1822J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B78148S1822J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH 690MA 480 MOHM
Podatkovni listi: B78148S1822J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B78148S1822J000
Številka dela B78148S1822J000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 8.2UH 690MA 480 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 359452 pcs Podatkovni list B78148S1822J000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija BC
Ocene - Q @ Frek 65 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
Druga imena B78148S1822J
B78148S1822J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz
Induktivnost 8.2µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 50MHz natančen opis 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 690mA 480 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 480 mOhm Max Trenutna ocena 690mA