B81123C1152M000
EPCOSEPCOS
B81123C1152M000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B81123C1152M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 1500PF 20% 500VAC RAD
Podatkovni listi: B81123C1152M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B81123C1152M000
Številka dela B81123C1152M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 1500PF 20% 500VAC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 245208 pcs Podatkovni list B81123C1152M000.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 500V
Toleranca ±20% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm) Serija B81123
Ocene Y1 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-1649
B81123C1152M
delovna temperatura -40°C ~ 110°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 44 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 1500pF Film Capacitor 500V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 1500pF Aplikacije EMI, RFI Suppression