B81130C1153M
EPCOSEPCOS
B81130C1153M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B81130C1153M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.015UF 20% 275VAC RAD
Podatkovni listi: B81130C1153M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B81130C1153M
Številka dela B81130C1153M Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.015UF 20% 275VAC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4497 pcs Podatkovni list B81130C1153M.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 275V
Toleranca ±20% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Serija B81130
Ocene X2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-1381
B81130C1153M000
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.354" (9.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.015µF Film Capacitor 275V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.015µF