B81141C1683M000
EPCOSEPCOS
B81141C1683M000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B81141C1683M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.068UF 20% 440VAC RAD
Podatkovni listi: B81141C1683M000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B81141C1683M000
Številka dela B81141C1683M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.068UF 20% 440VAC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4140 pcs Podatkovni list B81141C1683M000.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 440V
Toleranca ±20% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm) Serija B81141
Ocene X1 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-1660
B81141C1683M
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 0.068µF Film Capacitor 440V Polyester, Metallized Radial Zmogljivost 0.068µF