B82141A1183K000
EPCOSEPCOS
B82141A1183K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82141A1183K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 18UH 350MA 810 MOHM TH
Podatkovni listi: B82141A1183K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82141A1183K000
Številka dela B82141A1183K000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 18UH 350MA 810 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 396797 pcs Podatkovni list B82141A1183K000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija SBC
Ocene - Q @ Frek 55 @ 2.52MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena B82141A1183K
B82141A1183K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz
Induktivnost 18µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 14MHz natančen opis 18µH Unshielded Wirewound Inductor 350mA 810 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 810 mOhm Max Trenutna ocena 350mA