B82141A1472K000
EPCOSEPCOS
B82141A1472K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82141A1472K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 530MA 360 MOHM
Podatkovni listi: B82141A1472K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82141A1472K000
Številka dela B82141A1472K000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 4.7UH 530MA 360 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 414974 pcs Podatkovni list B82141A1472K000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija SBC
Ocene - Q @ Frek 50 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena B82141A1472K
B82141A1472K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz
Induktivnost 4.7µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 60MHz natančen opis 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 530mA 360 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 360 mOhm Max Trenutna ocena 530mA