B82141B1152K9
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82141B1152K9
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 670MA 220 MOHM
Podatkovni listi: B82141B1152K9.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B82141B1152K9
Številka dela B82141B1152K9 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 1.5UH 670MA 220 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4536 pcs Podatkovni list B82141B1152K9.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.118" Dia (3.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija SBC
Ocene - Q @ Frek 40 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial
Druga imena B82141B1152K 9
B82141B1152K009
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm) Frekvenca - Samozadostna 155MHz
natančen opis 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 670mA 220 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max
Trenutna ocena 670mA Tok - nasičenost -