B82141B1472K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82141B1472K
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 530MA 360 MOHM
Podatkovni listi: B82141B1472K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B82141B1472K
Številka dela B82141B1472K Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 4.7UH 530MA 360 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4715 pcs Podatkovni list B82141B1472K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.118" Dia (3.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija SBC
Ocene - Q @ Frek 50 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
Druga imena B82141B1472K000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm) Frekvenca - Samozadostna 60MHz
natančen opis 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 530mA 360 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 360 mOhm Max
Trenutna ocena 530mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
B82141B1684J
B82141B1684J
Proizvajalci: EPCOS
Opis: FIXED IND 680UH 65MA 22 OHM TH
Na zalogi: 5470 pcs
Prenesi: B82141B1684J.pdf
RFQ
B82141B1472K9
B82141B1472K9
Proizvajalci: EPCOS
Opis: FIXED IND 4.7UH 530MA 360 MOHM