B82144A2222K000
EPCOSEPCOS
B82144A2222K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82144A2222K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 1.9A 110 MOHM TH
Podatkovni listi: B82144A2222K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82144A2222K000
Številka dela B82144A2222K000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 2.2UH 1.9A 110 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 216591 pcs Podatkovni list B82144A2222K000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija LBC
Ocene - Q @ Frek 40 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 495-75330-2
B82144A2222K
B82144A2222K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 140MHz natančen opis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 1.9A 110 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 110 mOhm Max Trenutna ocena 1.9A