B82144A2822J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82144A2822J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH THROUGH HOLE
Podatkovni listi: B82144A2822J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82144A2822J000
Številka dela B82144A2822J000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 8.2UH THROUGH HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 218647 pcs Podatkovni list B82144A2822J000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija LBC
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena B82144A2822J
B82144A2822J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 8.2µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor Axial