B82144B2563J000
EPCOSEPCOS
B82144B2563J000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82144B2563J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 56UH 1.6A 310 MOHM TH
Podatkovni listi: B82144B2563J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82144B2563J000
Številka dela B82144B2563J000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 56UH 1.6A 310 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 109655 pcs Podatkovni list B82144B2563J000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.256" Dia (6.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija LBC
Ocene - Q @ Frek 40 @ 79.6kHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Radial
Druga imena 495-6774-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 56µH Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 6.8MHz natančen opis 56µH Unshielded Wirewound Inductor 1.6A 310 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 310 mOhm Max Trenutna ocena 1.6A
Tok - nasičenost 1.3A