B82144F2274J000
EPCOSEPCOS
B82144F2274J000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82144F2274J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 270UH 800MA 1.2 OHM TH
Podatkovni listi: B82144F2274J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82144F2274J000
Številka dela B82144F2274J000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 270UH 800MA 1.2 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 179367 pcs Podatkovni list B82144F2274J000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.256" Dia x 0.362" L (6.50mm x 9.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija LBC
Ocene - Q @ Frek 40 @ 79.6kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 495-6796-2
B82144F2274J
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 270µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 3.2MHz natančen opis 270µH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 1.2 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max Trenutna ocena 800mA
Tok - nasičenost 580mA