B82145A1224J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82145A1224J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 220UH 690MA 1.1 OHM TH
Podatkovni listi: B82145A1224J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82145A1224J000
Številka dela B82145A1224J000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 220UH 690MA 1.1 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 166245 pcs Podatkovni list B82145A1224J000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.256" Dia x 0.472" L (6.50mm x 12.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija HLBC
Ocene - Q @ Frek 30 @ 796kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena B82145A1224J
B82145A1224J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 220µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 2.5MHz natančen opis 220µH Unshielded Wirewound Inductor 690mA 1.1 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max Trenutna ocena 690mA