B82422A1152J100
EPCOSEPCOS
B82422A1152J100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82422A1152J100
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 340MA 500 MOHM
Podatkovni listi: B82422A1152J100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82422A1152J100
Številka dela B82422A1152J100 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 1.5UH 340MA 500 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 350515 pcs Podatkovni list B82422A1152J100.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija SIMID
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 20 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 495-5638-2
B82422A1152J100-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 1.5µH Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Frekvenca - Samozadostna 270MHz natančen opis 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 340mA 500 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 500 mOhm Max Trenutna ocena 340mA