B82422A1562J100
EPCOSEPCOS
B82422A1562J100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82422A1562J100
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 140MA 2.6 OHM
Podatkovni listi: B82422A1562J100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82422A1562J100
Številka dela B82422A1562J100 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 5.6UH 140MA 2.6 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 340734 pcs Podatkovni list B82422A1562J100.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija SIMID
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 27 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 495-75347-2
B82422A1562J100-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 5.6µH Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Frekvenca - Samozadostna 100MHz natančen opis 5.6µH Unshielded Wirewound Inductor 140mA 2.6 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 2.6 Ohm Max Trenutna ocena 140mA