B82422A1683K100
EPCOS (TDK)EPCOS (TDK)
B82422A1683K100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82422A1683K100
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 68UH 80MA 7.7 OHM SMD
Podatkovni listi: B82422A1683K100.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B82422A1683K100
Številka dela B82422A1683K100 Proizvajalec EPCOS (TDK)
Opis FIXED IND 68UH 80MA 7.7 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5503 pcs Podatkovni list B82422A1683K100.pdf
Napetost - razčlenitev 1210 Uporaba Unshielded
Tip Wirewound Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija SIMID RoHS Status Digi-Reel®
Ocene AEC-Q200 Polarizacija 1210 (3225 Metric)
Druga imena 495-1706-6 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca B82422A1683K100 Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Vrsta strojne opreme 68µH Frekvenca - preskus 9MHz
Frekvenca - Samozadostna 7.7 Ohm Max Razširjen opis 68µH Unshielded Wirewound Inductor 80mA 7.7 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10% Premer - ramena 27 @ 2.52MHz
Opis FIXED IND 68UH 80MA 7.7 OHM SMD Čas zamude 100kHz
DC Resistance (DCR) - Trenutna ocena 80mA