B82422A3180K100
EPCOSEPCOS
B82422A3180K100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82422A3180K100
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 18NH 640MA 120 MOHM
Podatkovni listi: B82422A3180K100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82422A3180K100
Številka dela B82422A3180K100 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 18NH 640MA 120 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 353384 pcs Podatkovni list B82422A3180K100.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija SIMID
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 30 @ 100MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 495-1711-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ceramic Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10MHz
Induktivnost 18nH Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Frekvenca - Samozadostna 2.5GHz natančen opis 18nH Unshielded Wirewound Inductor 640mA 120 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max Trenutna ocena 640mA