B82422A3560K108
EPCOSEPCOS
B82422A3560K108 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82422A3560K108
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 56NH 500MA 200 MOHM
Podatkovni listi: B82422A3560K108.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82422A3560K108
Številka dela B82422A3560K108 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 56NH 500MA 200 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 338931 pcs Podatkovni list B82422A3560K108.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija SIMID
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 26 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ceramic
Frekvenca induktivnosti - preskus 10MHz Induktivnost 56nH
Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm) Frekvenca - Samozadostna 1.2GHz
natančen opis 56nH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 200 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max
Trenutna ocena 500mA Tok - nasičenost -