B82422A3821K100
EPCOSEPCOS
B82422A3821K100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82422A3821K100
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 820NH 140MA 2.5 OHM
Podatkovni listi: B82422A3821K100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82422A3821K100
Številka dela B82422A3821K100 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 820NH 140MA 2.5 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 354800 pcs Podatkovni list B82422A3821K100.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija SIMID
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 22 @ 30MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 495-1720-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ceramic Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 820nH Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Frekvenca - Samozadostna 240MHz natančen opis 820nH Unshielded Wirewound Inductor 140mA 2.5 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 2.5 Ohm Max Trenutna ocena 140mA