B82422T1151J000
EPCOSEPCOS
B82422T1151J000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82422T1151J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 150NH 450MA 180 MOHM
Podatkovni listi: B82422T1151J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82422T1151J000
Številka dela B82422T1151J000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 150NH 450MA 180 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 384839 pcs Podatkovni list B82422T1151J000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija SIMID
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 30 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 495-77043-2
B82422T1151J
B82422T1151J-ND
B82422T1151J000-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz
Induktivnost 150nH Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Frekvenca - Samozadostna 250MHz natančen opis 150nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 180 mOhm 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 180 mOhm Trenutna ocena 450mA