| Številka dela | B82432A1104K000 | Proizvajalec | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Opis | FIXED INDUCT 100UH 145MA 4.7 OHM | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Količina na voljo | 161038 pcs | Podatkovni list | B82432A1104K000.pdf |
| Tip | Wirewound | Toleranca | ±10% |
| Paket naprave za dobavitelja | 1812 (4532 Metric) | Velikost / dimenzija | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Ščitenje | Unshielded | Serija | SIMID |
| Ocene | - | Q @ Frek | 40 @ 2.52MHz |
| Pakiranje | Tape & Reel (TR) | Paket / primer | 2-SMD, J-Lead |
| Druga imena | 495-75660-2 B82432A1104K B82432A1104K000-ND |
delovna temperatura | -55°C ~ 125°C |
| Tip montaže | Surface Mount | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Material - jedro | Ferrite | Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Frekvenca induktivnosti - preskus | 100kHz | Induktivnost | 100µH |
| Višina - sedež (maks.) | 0.126" (3.20mm) | Frekvenca - Samozadostna | 6.5MHz |
| natančen opis | 100µH Unshielded Wirewound Inductor 145mA 4.7 Ohm Max 2-SMD, J-Lead | DC Resistance (DCR) | 4.7 Ohm Max |
| Trenutna ocena | 145mA | Tok - nasičenost | - |