B82432A1333K000
EPCOSEPCOS
B82432A1333K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82432A1333K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED INDUCT 33UH 230MA 1.85 OHM
Podatkovni listi: B82432A1333K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82432A1333K000
Številka dela B82432A1333K000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED INDUCT 33UH 230MA 1.85 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 138553 pcs Podatkovni list B82432A1333K000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1812 (4532 Metric) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija SIMID
Ocene - Q @ Frek 45 @ 2.52MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 495-75663-2
B82432A1333K
B82432A1333K000-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 33µH
Višina - sedež (maks.) 0.126" (3.20mm) Frekvenca - Samozadostna 10.5MHz
natančen opis 33µH Unshielded Wirewound Inductor 230mA 1.85 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 1.85 Ohm Max
Trenutna ocena 230mA Tok - nasičenost -