B82432A1684J000
EPCOSEPCOS
B82432A1684J000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82432A1684J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED INDUCT 680UH 65MA 25 OHM
Podatkovni listi: B82432A1684J000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B82432A1684J000
Številka dela B82432A1684J000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED INDUCT 680UH 65MA 25 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 147512 pcs Podatkovni list B82432A1684J000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1812 (4532 Metric) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija SIMID
Ocene - Q @ Frek 30 @ 796kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena B82432A1684J delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 680µH
Višina - sedež (maks.) 0.126" (3.20mm) Frekvenca - Samozadostna 2.6MHz
natančen opis 680µH Unshielded Wirewound Inductor 65mA 25 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 25 Ohm Max
Trenutna ocena 65mA Tok - nasičenost -