B82432C1104J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82432C1104J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 100UH 145MA 4.7 OHM
Podatkovni listi: B82432C1104J000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B82432C1104J000
Številka dela B82432C1104J000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 100UH 145MA 4.7 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 156847 pcs Podatkovni list B82432C1104J000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1812 (4532 Metric) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija SIMID
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 30 @ 796kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena B82432C1104J
B82432C1104J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 100µH Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm)
Frekvenca - Samozadostna 8MHz natančen opis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 145mA 4.7 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 4.7 Ohm Max Trenutna ocena 145mA