B82432C1152K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82432C1152K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 535MA 350 MOHM
Podatkovni listi: B82432C1152K000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B82432C1152K000
Številka dela B82432C1152K000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 1.5UH 535MA 350 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 153607 pcs Podatkovni list B82432C1152K000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1812 (4532 Metric) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija SIMID
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 40 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena B82432C1152K
B82432C1152K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 1.5µH Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm)
Frekvenca - Samozadostna 120MHz natančen opis 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 535mA 350 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max Trenutna ocena 535mA