B82432C1563J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82432C1563J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 56UH 200MA 2.5 OHM SMD
Podatkovni listi: B82432C1563J000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B82432C1563J000
Številka dela B82432C1563J000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 56UH 200MA 2.5 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 150214 pcs Podatkovni list B82432C1563J000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1812 (4532 Metric) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija SIMID
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 30 @ 2.52MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena B82432C1563J
B82432C1563J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 56µH Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm)
Frekvenca - Samozadostna 11MHz natančen opis 56µH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 2.5 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 2.5 Ohm Max Trenutna ocena 200mA