B82432T1154K000
EPCOSEPCOS
B82432T1154K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82432T1154K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 150UH 160MA 6 OHM SMD
Podatkovni listi: B82432T1154K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82432T1154K000
Številka dela B82432T1154K000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 150UH 160MA 6 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 188876 pcs Podatkovni list B82432T1154K000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1812 (4532 Metric) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija SIMID
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 20 @ 796kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 495-1977-2
B82432T1154K
delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz
Induktivnost 150µH Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm)
Frekvenca - Samozadostna 6.1MHz natančen opis 150µH Unshielded Wirewound Inductor 160mA 6 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 6 Ohm Max Trenutna ocena 160mA