B82442A1394J000
EPCOSEPCOS
B82442A1394J000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82442A1394J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 390UH 130MA 4.64 OHM
Podatkovni listi: B82442A1394J000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B82442A1394J000
Številka dela B82442A1394J000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 390UH 130MA 4.64 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77378 pcs Podatkovni list B82442A1394J000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 2220 (5650 Metric) Velikost / dimenzija 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija SIMID
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 20 @ 796kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena B82442A1394J
B82442A1394J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz
Induktivnost 390µH Višina - sedež (maks.) 0.209" (5.30mm)
Frekvenca - Samozadostna 2.9MHz natančen opis 390µH Unshielded Wirewound Inductor 130mA 4.64 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 4.64 Ohm Max Trenutna ocena 130mA