B82442A1822K000
EPCOSEPCOS
B82442A1822K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82442A1822K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH 750MA 144 MOHM
Podatkovni listi: B82442A1822K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82442A1822K000
Številka dela B82442A1822K000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 8.2UH 750MA 144 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 96220 pcs Podatkovni list B82442A1822K000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 2220 (5650 Metric) Velikost / dimenzija 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija SIMID
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 10 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 495-5650-2
B82442A1822K
B82442A1822K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz
Induktivnost 8.2µH Višina - sedež (maks.) 0.209" (5.30mm)
Frekvenca - Samozadostna 22MHz natančen opis 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 750mA 144 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 144 mOhm Max Trenutna ocena 750mA