B82442H1333J000
EPCOSEPCOS
B82442H1333J000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82442H1333J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 33UH 560MA 500 MOHM
Podatkovni listi: B82442H1333J000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B82442H1333J000
Številka dela B82442H1333J000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 33UH 560MA 500 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 105540 pcs Podatkovni list B82442H1333J000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 2220 (5650 Metric) Velikost / dimenzija 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija SIMID
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 10 @ 2.52MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena B82442H1333J
B82442H1333J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz
Induktivnost 33µH Višina - sedež (maks.) 0.209" (5.30mm)
Frekvenca - Samozadostna 10.5MHz natančen opis 33µH Unshielded Wirewound Inductor 560mA 500 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 500 mOhm Max Trenutna ocena 560mA