B82442T1183K050
EPCOSEPCOS
B82442T1183K050 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82442T1183K050
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 18UH 1.09A 210 MOHM
Podatkovni listi: B82442T1183K050.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82442T1183K050
Številka dela B82442T1183K050 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 18UH 1.09A 210 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 105754 pcs Podatkovni list B82442T1183K050.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 2220 (5650 Metric) Velikost / dimenzija 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija SIMID
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 15 @ 2.52MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena B82442T1183K 50
B82442T1183K50
B82442T1183K50-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz
Induktivnost 18µH Višina - sedež (maks.) 0.209" (5.30mm)
Frekvenca - Samozadostna 14MHz natančen opis 18µH Unshielded Wirewound Inductor 1.09A 210 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 210 mOhm Max Trenutna ocena 1.09A
Tok - nasičenost 1.78A