B82462G4102M000
EPCOSEPCOS
B82462G4102M000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82462G4102M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 1UH 3.4A 16 MOHM SMD
Podatkovni listi: B82462G4102M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82462G4102M000
Številka dela B82462G4102M000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 1UH 3.4A 16 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 91751 pcs Podatkovni list B82462G4102M000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.248" W (6.30mm x 6.30mm)
Ščitenje Shielded Serija B82462G4
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 495-1985-2
B82462G4102M
delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 1µH
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1µH Shielded Wirewound Inductor 3.4A 16 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 16 mOhm Max
Trenutna ocena 3.4A Tok - nasičenost 4.4A