B82464A4153K000
EPCOSEPCOS
B82464A4153K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82464A4153K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 15UH 2.5A 46 MOHM SMD
Podatkovni listi: B82464A4153K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
1500 pcs
3750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82464A4153K000
Številka dela B82464A4153K000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 15UH 2.5A 46 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69003 pcs Podatkovni list B82464A4153K000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
Ščitenje Unshielded Serija B82464A4
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 495-2006-2
B82464A4153K
delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 15µH Višina - sedež (maks.) 0.189" (4.80mm)
Frekvenca - Samozadostna 100kHz natančen opis 15µH Unshielded Wirewound Inductor 2.5A 46 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 46 mOhm Max Trenutna ocena 2.5A
Tok - nasičenost 3.2A