B82464G2224M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82464G2224M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 220UH 500MA 1.2 OHM
Podatkovni listi: B82464G2224M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B82464G2224M
Številka dela B82464G2224M Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 220UH 500MA 1.2 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5608 pcs Podatkovni list B82464G2224M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
Ščitenje Shielded Serija B82464G2
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena B82464G2224M000 delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 220µH
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 220µH Shielded Wirewound Inductor 500mA 1.2 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max
Trenutna ocena 500mA Tok - nasičenost 490mA