B82464G4333M000
EPCOSEPCOS
B82464G4333M000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82464G4333M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 33UH 1.85A 75 MOHM SMD
Podatkovni listi: B82464G4333M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82464G4333M000
Številka dela B82464G4333M000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 33UH 1.85A 75 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55973 pcs Podatkovni list B82464G4333M000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
Ščitenje Shielded Serija B82464G4
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer Nonstandard
Druga imena 495-1803-6 delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 33µH Višina - sedež (maks.) 0.189" (4.80mm)
Frekvenca - Samozadostna 10MHz natančen opis 33µH Shielded Wirewound Inductor 1.85A 75 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 75 mOhm Max Trenutna ocena 1.85A
Tok - nasičenost 2.1A