B82464Z4474M
EPCOSEPCOS
B82464Z4474M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82464Z4474M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 470UH 500MA 930 MOHM
Podatkovni listi: B82464Z4474M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B82464Z4474M
Številka dela B82464Z4474M Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 470UH 500MA 930 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5874 pcs Podatkovni list B82464Z4474M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
Ščitenje Shielded Serija B82464Z4
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 495-3475-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 470µH
Višina - sedež (maks.) 0.189" (4.80mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 470µH Shielded Wirewound Inductor 500mA 930 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 930 mOhm Max
Trenutna ocena 500mA Tok - nasičenost 550mA