B82466G222M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82466G222M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 770MA 205 MOHM
Podatkovni listi: B82466G222M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B82466G222M
Številka dela B82466G222M Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 2.2UH 770MA 205 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4182 pcs Podatkovni list B82466G222M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
Ščitenje Shielded Serija B82466G0
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 495-4071-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 770mA 205 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 205 mOhm
Trenutna ocena 770mA Tok - nasičenost 850mA