B82469G1153M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82469G1153M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 15UH 600MA 370 MOHM
Podatkovni listi: B82469G1153M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B82469G1153M
Številka dela B82469G1153M Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 15UH 600MA 370 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5835 pcs Podatkovni list B82469G1153M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.142" W (3.80mm x 3.60mm)
Ščitenje Shielded Serija B82469G1
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 495-4062-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 15µH Shielded Wirewound Inductor 600mA 370 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 370 mOhm
Trenutna ocena 600mA Tok - nasičenost 590mA