B82472G4222M000
EPCOSEPCOS
B82472G4222M000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82472G4222M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 2.9A 25 MOHM SMD
Podatkovni listi: B82472G4222M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82472G4222M000
Številka dela B82472G4222M000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 2.2UH 2.9A 25 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80248 pcs Podatkovni list B82472G4222M000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Ščitenje Shielded Serija B82472G4
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 495-77037-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.138" (3.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 2.9A 25 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 25 mOhm Max Trenutna ocena 2.9A
Tok - nasičenost 2.2A