B82473M1224K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82473M1224K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 220UH 490MA 960 MOHM
Podatkovni listi: B82473M1224K000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B82473M1224K000
Številka dela B82473M1224K000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 220UH 490MA 960 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 87082 pcs Podatkovni list B82473M1224K000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.327" L x 0.287" W (8.30mm x 7.30mm)
Ščitenje Unshielded Serija B82473M1
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena B82473M1224K
B82473M1224K-ND
delovna temperatura -50°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 220µH Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 220µH Unshielded Wirewound Inductor 490mA 960 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 960 mOhm Max Trenutna ocena 490mA
Tok - nasičenost 550mA